Soubory ke stažení

text e-learningu (pdf, 1,19 MB)

„test“ (pdf, 61 kB)

Jazykové kurzy u moře.doc (doc, 22 kB)

Příklad 1 (xls, 36 kB) a Příklad 2 (xls, 16 kB)

William SHAKESPEARE.doc (doc, 38 kB)

Jazykové kurzy u moře.doc

Dětské prázdninové pobyty s výukou angličtiny lze prožít na Kypru či v Řecku.

Zbytek prázdnin mohou děti prožít netradičně a přínosně zároveň. Přímořská střediska Kypru či Řecka nabízejí prázdninové studijní pobity s výukou angličtiny pro menší i větší děti.

Kypr

Pro studenty z celého světa ve věku 12–17 let je připraven například kurz anglištiny v přímořském středisku Episkopiana. Výuka probíhá na škole, která je hned naproti hotelu, jen pár minut pěší chůze. Studenti první den píší rozřazovací testy, k vyhodnocení jejich jazykové úrovně. Do studijních skupin jsou rozděleni nejen podle výsledků testů, ale také i podle věku. Výuka je v dopoledních hodinách, 15 lekcí týdně, studenti dostávají drobné domácí úkoly. Na konci kurzu každý student obdrží závěrečný certifikát školy o účasti na programu a se zhodnocením dosažených výsledků. Přesun do i z hotelu je organizován pracovníky školy.

Řecko

Jazyková škola Odyssea nabízí letní programy pro děti a mladež ve věku 10–18 let od roku 2003. Od letošního roku má v nabídce také jazykový kurz angličtiny v rozsahu až 25 lekcí týdně a jako bonus k němu konverzační hodiny němčiny, francouzštiny nebo španělštiny.

Stravování mají studenti formou plné penze, hotelový komplex nabízí dva bazény, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, minigolf, udržovanou velkou zahradu a hotelovou pláž.

Jazyková výuka dopolední je pro všechny studenty povinná, škola je jen 3 minuty pěší chůze od hotelového ubytování. Škola nabízí moderně vybavené třídy, výuka začíná v pondělí rozřazovacím testem, na jeho základě jsou studenti rozděleni do studijních tříd. Podle věku se dělí studenti do skupiny 10–13 let a 14–18 let. Výuku vedou rodilí mluvčí, další konverzační a kulturní lekce probíhají na pláži, například i formou nejrůznějších her.

Jazykovou výuku v zahraničí pro děti i dospělé nabízí v České republice řada jazykových a cestovních agentur.